Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Straż miejska w Mielcu zapowiada kontrole.

Ci,którzy mają własne posesje w zimie mają dodatkowe obowiązki.
– Chodniki przed domem należy odśnieżać.

O tym, że są trudności z przejściem po chodniku mundurowi dowiadują się od mieszkańców. Dzięki temu mogą skontrolować więcej domów, gdzie właściciele uchylają się od obowiązku odśnieżania.

UPC Polska ukarana

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta nałożył na sieć kablową UPC Polska karę 775 tys. zł za nie przekazanie istotnego dokumentu dla postępowania UOKiK, które dotyczyło przejęcia przez UPC sieci Aster. Spółka zataić miała raport o telewizji płatnej w Polsce. UPC zaprzecza jednak tym informacjom.

Nowe przejście dla pieszych w Woli Mieleckiej

Od 31.05.2012r. będzie funkcjonowało nowe przejście dla pieszych.
Na forum internetowym serwisu wolamielecka.info jeden z mieszkańców zwrócił uwagę na brak ciągłości w komunikacji ruchu pieszych. Wskazał na brak przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu od strony Podleszan. W ślad za tą słuszną uwagą radni Jan kołodziej i Mariusz Kawalec napisali pismo, którego efektem będzie nowe przejście.

Adam Rozlach w Mielcu


Dzięki współpracy Państwowej Szkoły Muzycznej z Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu znany dziennikarz, komentator muzyczny Programu 1 Polskiego Radia oraz ubiegłorocznego Konkursu Chopinowskiego w TVP Kultura Adam Rozlach był gościem w PSM. Poprowadził on audycję dla uczniów i nauczycieli Szkoły, oraz zaproszonych gości, którzy odwiedzili szkołę na feriach zimowych w dniu 2 lutego 2012 roku o godz. 16.00

fot: PSM

Impreza środowiskowa dla babć i dziadziów


27 stycznia 2012r. w Samorządowym Domu Kultury w Tuszymie odbyła się impreza środowiskowa dla babć i dziadziów dzieci z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie. Maluchy w ciekawym i nowoczesnym stylu przedstawiły tańce i piosenki z lat 60 i 70 przenosząc gości w lata ich młodości. Gustownie dobrane stroje, wystrój sali oraz rekwizyty
oddawały charakter tamtych, niezapomnianych czasów.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........