Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Więcej pieniędzy na kolektory słoneczne

Program dopłaty do kredytu na zakup i montaż kolektorów słonecznych został ogłoszony w czerwcu 2010 r. Na dopłaty przeznaczono kwotę 300 mln zł do wykorzystania w latach 2010-2015. Od początku Program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem gospodarstw domowych. W ciągu dwóch lat Beneficjenci złożyli w bankach przeszło 25 tys. wniosków na kwotę dopłaty przekraczającą 160 mln zł. Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba składanych wniosków o wypłatę dotacji. Przy utrzymującym się tak dużym zainteresowaniu, zaplanowany budżet zostałby wyczerpany na początku 2013 roku.

Charytatywny maraton Zumby w Mielcu

29 lipca (niedziela) w Mielcu odbył się charytatywny maraton Zumba fitness
Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na leczenie 12 letniej Kasi Tabor z Przecławia chorej na neuroblastomę - to jeden z najbardziej złośliwych nowotworów wieku dziecięcego 
Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a co najważniejsze napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie.  Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkæ Zumba osiągnęła sukces, wciągając tysiące ludzi i rozprzestrzeniając się po całym świecie. Na Placu AK znajdowały się stoiska sponsorów, atrakcje dla dzieci: gigantyczne bańki mydlane, zjeżdżalnie, zamki dmuchane, eurobanji i wiele, wiele innych....niespodzianek.

Budowa ogrodzenia przy I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu przy ul. Jędrusiów

Kilka dni temu ruszyły prace przy przebudowie ogrodzenia boiska za ILO w Mielcu Stary płot został już zdemontowany. Płot będzie miał 185 metrów długości a wysokość 4 do 6 metrów. Oczywiście nie zabraknie bram i furtek. Między boiskiem a budynkiem Szkoły będzie droga ze zjazdem na ul. Jędrusiów.
Koszt prac 142 tysiące złotych, zamawiający Powiat Mielecki.
Zastanawia mnie, czy to co widać na zdjęciu to boisko?

Edukacja lotnicza – kształcenie pilotów

24 lipca 2012 r. odbyła się konferencja „Edukacja lotnicza – kształcenie pilotów”, zorganizowana przez Komisję Obrony Narodowej.
Uczestnicy konferencji uczcili minutą ciszy pamięć ofiar dwóch wypadków lotniczych, jakie miały miejsce 22 lipca 2012 r. Otwierając spotkanie, przewodniczący Komisji Obrony Narodowej senator Władysław Ortyl podkreślił, że jego celem jest promocja systemu kształcenia i szkolenia pilotów cywilnych i wojskowych w Polsce. Wiceprezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego Zbigniew Mączka przypomniał początki lotnictwa cywilnego w Polsce, m.in. uchwalenie prawa lotniczego w 1929 r., powstanie PLL LOT w 1929 r.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........