Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Wzrosną ceny za wywóz śmieci w powiecie mieleckim

Opłaty za wywóz śmieci na razie pozostaną na tym samym poziomie w Mielcu. Niewykluczone, że podwyżki będą za kilka miesięcy. Ale ceny w innych miastach powiatu mieleckiego wzrosły. W Przecławiu np. podniesiono ceny o średnio 4 procent. Za opróżnienie pojemnika 110 litrowego teraz trzeba zapłacić 12 zł, tj. o 50 groszy więcej niż wcześniej.

Lotnicze Orły 2011


Zakończyło się głosowanie w plebiscycie "LOTNICZE ORŁY 2011" Nas najbardziej interesowało głosowanie na Człowieka Roku w kategorii Śmigłowce. Już wcześniej na naszym portalu Lotnicze Orły namawialiśmy Państwa do głosowania na pana Leszka Pawułę, który jest pierwszym polskim pilotem doświadczalnym na śmigłowcach Black Hawk.

Uwaga oszuści


Mieleckie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym przestrzega przed oszustami podszywającymi się pod tę organizację. Docierają do nas sygnały o ludziach sprzedających cegiełki - rzekomo na wsparcie podopiecznych tej organizacji.

Ilustracje do kolęd i pastorałek - finał

Tuż przed Bożym Narodzeniem w SOSW im. Św. Jadwigi Królowej w Mielcu odbyło się posiedzenie Jury przyznającego nagrody w powiatowym konkursie plastycznym Ilustracje do kolęd i pastorałek. Na konkurs organizowany przez Stowarzyszenie DLA WAS wpłynęło ponad 90 prac, którymi autorami są dzieci i młodzież niepełnosprawna z wielu placówek kształcenia z regionu.

"Kiedy Bóg odwrócił wzrok" - Wiesław Adamczyk


Dyskusyjny klub książki zaprasza na spotkanie - 27-go stycznia 2012 r. pt. godz. 18.00, Miejska Biblioteka Publiczna; Kusocińskiego 2
Czytana będzie książka "Kiedy Bóg odwrócił wzrok" - Wiesława Adamczyka
Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........