Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Smsem przypomną o zapłaceniu rachunku za prąd

Polska Grupa Energrtyczna Obrót S.A. proponuje udogodnienie dla odbiorców energii elektrycznej.
Ci, którzy nie będą pamiętać o zapłacie rachunku otrzymają przypomnienie sms-em.

 Za wiadomość zapłaci firma  a wiadomośc zostanie wysłana gdy termin przekroczy 7 dni.
Jednak aby system funkcjonował sami musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta  pod 801 700 909 lub 42 275 30 09

Aktor jest od grania, jak …..

W ostatnim czasie miały (mają?) miejsce w naszym kraju dwa znamienne wydarzenia. One jedynie, i tylko one, mówią o współczesnej nam współczesności więcej niż tysiące zdań wypluwanych co dnia przez polityków i, niestety, dziennikarzy.
Aktor nazywający się Stuhr zagrał w filmie Pokłosie, szkalującym – niestety – Polskę jako całość, w całej swojej złożoności i Polaków jako zbiorowość, bez rozróżniania jednostek i ich jednostkowych zachowań.

Uwaga! nieoznakowane radiowozy ITD

Inspekcja Transportu Drogowego wypuściła na drogi Podkarpacia co najmniej 4 nieoznakowane radiowozy. Wyposażone są w czeskie video rejestratory AD9, które mierzą prędkość w niemal każdych warunkach na drodze. Powinny one spełniać rolę prewencyjną, więc już po nagraniu pierwszego wykroczenia Inspekcja musi zatrzymać i ukarać kierowcę. Zdjęcia zrobione wprost z radiowozu ITD trafiać będą przez bezprzewodowy internet do siedziby ITD, gdzie podejmowana jest dalsza procedura identyfikacji. Po sprawdzeniu do kogo należy samochód, do właściciela pojazdu jest przesyłana korespondencja informująca o wykroczeniu wraz ze specjalnym formularzem wzywającym do zapłaty.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........