Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

"Witaj Szkoło" - festyny osiedlowe

Mnóstwo konkursów - oczywiście z nagrodami, dobra zabawa i wspaniała atmosfera. Osiedlowy Dom Kultury zaprasza, na wspólne wesołe rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
Festyny odbędą się na trzech osiedlach: Lotników, Szafera i Kopernika.
W środę 12 września od godziny 1500 odbędzie się pierwszy festyn zabawowy na osiedlu Lotników ul. Bajana 20A, na placu zabaw przy Filii nr I.
Kolejny festyn odbędzie się w czwartek 13 września od godziny 1500 na osiedlu Szafera ul. Botaniczna 1, na placu zabaw przy naszej Filii nr II.

XII Rajd Mielecki 2012

Dziś od rana na ulicach naszego miasta słychać było ryk motorów. Były to ryki głośno pracujących silników samochodów które brały udział w 12 Rajdzie Mieleckim. Impreza organizowana przez niestrudzonych działaczy Automobilklubu Mieleckiego.
Rajd Mielecki – TARGUM to także 4 Runda Mistrzostw Strefy Wschodniej, VI Runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM, II Runda Mistrzostw Mielca w Konkursowej Jeździe Samochodowej.

Olga Rudnicka w Mielcu

Olga Rudnicka, ur. 1988, absolwentka Pedagogiki  w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu o specjalizacji Doradztwo zawodowe i personalne; studentka I – ego roku  Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (studia II – ego stopnia). Autorka powieści kryminalnych: „Martwe Jezioro”, „Czy ten rudy kot to pies?”, „Zacisze 13″ ,”Zacisze 13 Powrót”, „Lilith” i „Natalii 5″. Pracuje jako asystent osoby niepełnosprawnej w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Śremie. Kocha jazdę konną i rytmy latynoamerykańskie, zwłaszcza salsę. Trenuje ju- jitsu. Namiętnie czyta Joannę Chmielewską, Stephena Kinga, Joe Hilla, Tess Gerritssen i Jeffery’ego Deavera.
Spotkanie autorskie odbędzie się w dniu 25 września 2012 roku (wtorek) o godz. 17.30 w Miejskiej  Bibliotece Publicznej w Mielcu, ul. Kusocińskiego 2.Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........