Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

"Witaj Szkoło" - festyny osiedlowe

Mnóstwo konkursów - oczywiście z nagrodami, dobra zabawa i wspaniała atmosfera. Osiedlowy Dom Kultury zaprasza, na wspólne wesołe rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
Festyny odbędą się na trzech osiedlach: Lotników, Szafera i Kopernika.
W środę 12 września od godziny 1500 odbędzie się pierwszy festyn zabawowy na osiedlu Lotników ul. Bajana 20A, na placu zabaw przy Filii nr I.
Kolejny festyn odbędzie się w czwartek 13 września od godziny 1500 na osiedlu Szafera ul. Botaniczna 1, na placu zabaw przy naszej Filii nr II.

         Ostatni wspólny festyn, na jaki zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, odbędzie się w piątek 14 września również od godziny 1500 na osiedlu Kopernika ul. Kusocińskiego 13A, na placu zabaw za Spółdzielczym Domem Kultury.

Na festynach instruktorzy ze Spółdzielczego Domu Kultury przedstawią ofertę programową na zajęcia w SDK i Filiach na właśnie rozpoczynający się rok szkolny.
Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji:
na najmłodszych czekać będzie „Kolorowe miasteczko” z zabawkami i sprzętem, animatorki które przez cały czas festynu będą się z nimi bawić, dla starszych przygotowaliśmy mnóstwo konkursów z nagrodami w postaci przyborów szkolnych i oczywiście słodyczy ufundowanych przez Urząd Miasta i SDK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........