Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Terminarz eliminacji Turnieju Dzikich Drużyn w mieście MIelec

Euro 2012 już za nami, ale rozbudzone emocje sportowe pozostały w wielu fanach piłki nożnej. Upust swoich ambicji piłkarskich może dać każdy podczas wojewódzkiego piłkarskiego Turnieju Piłkarskiego Dzikich Drużyn który zorganizował Poseł do Parlamentu Europejskiego Tomasz Poręba
Finał turnieju, objęty honorowym patronatem Marszałka do Sejmu RP Marka Kuchcińskiego
odbędzie się o 1.09.2012 w Rzeszowie
Drużyny walczą o nagrodę główną, którą jest wycieczka do Brukseli
Turnieje odbywają się w 9 największych miastach województwa Podkarpackiego.
Pierwsze eliminacje już za nami m.in Jaśle i Krośnie. Następne w Mielcu 11 i 12 sierpnia na boisku ze sztuczną murawą przy Zespole Szkół przy ul.Tańskiego 3.

Przebudowa sieci kanalizacyjnej


Trwa przebudowa sieci kanalizacyjnej na ulicy Parkowej (boczna Nowej). Choć wygląda to na wymianę kostki to tak nie jest, szkoda, mogliby przy okazji wymienić tę kostkę - na dywanik asfaltowy.

Time of Tales na "Dni Mielca"

Przedstawiamy kolejny zespół który wystąpi na "Dni Mielca" 25 i 26 sierpnia br.

 Zespół Time of Tales powstał jesienią 2009 roku. Klawiszowiec Grzegorz Szaro i gitarzysta Grzegorz Słomba postanowili stworzyć w mieleckim środowisku muzycznym projekt daleko wykraczający poza panujące w nim dotychczas standardy.

        Inspirowani dokonaniami takich zespołów jak: Wintersun, Ensiferum, Alestorm, Korpiklaani, Nightwish oraz wieloma innymi z szeroko pojętego gatunku folk metalu, muzycy rozpoczęli pracę nad tworzeniem materiału.

Kolejna Bryza dla polskiego wojska

Bryzy z PZL Mielec służą w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Krakowie.
 Mały, dwusilnikowy samolot transportowy produkcji polskiej posiadający właściwości krótkiego startu i lądowania. Samolot jest rozwinięciem produkowanego na licencji radzieckiego samolotu An-28. Może on zabrać do 19 żołnierzy lub do 17 spadochroniarzy. Samolot używany jest do zadań patrolowych, poszukiwawczo-ratowniczych, transportowo-łącznikowych oraz szkolenia lotniczego na większe samoloty transportowe. 30 samolotów różnych wersji używanych jest przez Siły Powietrzne, Lotnictwo Marynarki Wojennej oraz Straż Graniczną.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........