Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Nareszcie rozkład jazdy na urzadzenia przenośne

Mielecki Informator Regionalny uruchomił wersję mobilną swojego serwisu. Jest okrojona z reklam co cieszy, ale w pełni funkcjonalna. Najciekawszą jego częścią jest rozkład jazdy. Nareszcie! Serwis podzielony jest na wyszukiwarkę połączeń PKP, PKS oraz połączenia BUS z dokładnym wykazem godzin odjazdu środka transportu każdego dnia osobno.
Bardzo pomysłowo zrobione. Serwis dostępny jest pod adresem sagnet.pl Jest dostępny na urządzeniach z androidem jak i iphona. Nie sprawdzałem na innych mobilnych systemach operacyjnych  ponieważ nie mam do nich dostęp. 

Z wizytą u Pana Stefana Świerczka


     Tydzień po Muzycznym hołdzie dla „Jędrusiów” składamy wizytę Panu Stefanowi Świerczkowi, obecnemu na koncercie żołnierzowi tego legendarnego oddziału partyzanckiego, w jego podmieleckiej miejscowości.

Jeśli ktoś nie zna jeszcze możliwości Pana Stefana Świerczka, to radzimy obejrzeć trzecią część filmu z Muzycznego hołdu dla „Jędrusiów”, którego autorem jest Radek: 14.40 min. – przemawia i śpiewahymn „Jędrusiów” Pan Stefan Świerczek ps. Lew.

W domu Pana Stefana doświadczamy niebywałej gościnności zarówno ze strony tego niesamowitego człowieka, jak i jego rodziny. Spędzamy miło czas na wsłuchiwaniu się w opowieści naszego gospodarza, część z nich nawet nagrywamy.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........