Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Łojczykówka

Ul. Mickiewicza. Widok kamienicy J.Łojczyk

Szkoła przy ul. T. Kościuszki.

Murowany budynek szkolny oddano do użytku dla czteroklasowej szkoły głównej. 1873 rok.

Wygrałam z ZUS-em w sądzie!

Sąd uznał, że chora na cukrzycę Małgorzata Licha jest częściowo niezdolna do pracy i bezterminowo przyznał jej rentę.

Poprawiają bubel

Wzdłuż ul.Wolności wymieniają kostkę, która tuż po położeniu zaczęła się rozpadać.

Będzie praca dla paruset absolwentów biologii, chemii i farmacji.

Dzięki fabryce osocza w Mielcu będzie praca nawet dla 200 osób. Firma Biomed z Lublina, która kupiła fabrykę osocza w Mielcu chce tu zainwestować docelowo 200 000 zł.

Wkrótce poznamy temat kompozycji przestrzennej w rynku

Prezydent Mielca powołał zespół, który ma wybrać temat kompozycji przestrzennej, mającej powstać na płycie Rynku. W zespole przewidziano jedno miejsce dla mieszkańca Mielca, który zechce wziąć udział w pracach.

Pijany kierowca sprawcą wypadku

Pięć osób rannych i trzy zniszczone samochody to bilans wypadku, do którego doszło w piątkowy wieczór w Padwi Narodowej.

Najpierw Skowrońska potem Popiołek

Zestawienie wyników wyborczych z terenu miasta Mielca.

Powyborcze komentarze

To zwycięstwo platformy nie jest do końca pewne - mówi Tomasz Kamiński

Krystyna Skowrońska: - Bardzo ciężko pracowaliśmy na ten wynik i myślę, że jest on bardzo dobry. W skali kraju będziemy mieli porównywalny wynik z tym sprzed czterech lat. To bardzo mobilizujące – cieszy się Krystyna Skowrońska, wyborcza „dwójka” na podkarpackich listach PO. – Podkarpacie to bastion PiS-u, niewątpliwie jednak zaczynamy to odrabiać. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne wyniki, szczególnie te z Podkarpacia – mówi posłanka z Mielca.

Donald Tusk stwierdził:
Wiem, że te następne 4 lata to jeszcze większe wyzwanie. Bo Polacy mają prawo do coraz wyższej jakości życia i polityki. Nie zawracałbym głowy Polakom, gdybym nie wierzył, że będą lepsze szybsze od tych 10 lat kiedy PO powstało.

Jarosław Kaczyński, nie dowierza wynikom i mówi: Przyjdzie taki dzień że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt. Prędzej czy później zwyciężymy, bo po prostu mamy racje.

Walka się kończy jutro musimy odnaleźć się w ramach tej samej Polski, wspólnej Polski i razem dla niej pracować. Rozpoczyna się niełatwy okres tworzenia koalicji. Stabilność władzy, rządu jest sprawą zasadniczą. Otwiera się nowy rozdział polskiej demokracji. - powiedział prezydent.

Janusz Palikot ogłosił - Tusk osiągnął mistrzostwo świata. Wygrał wybory parlamentarne dwa razy pod rząd. My się do władzy nie pchamy, życzymy powodzenia PO. My jesteśmy gotowi pomagać, nie ważne czy w koalicji, czy opozycji.

To smutny dzień dla SLD. Na pewno SLD nie było partią faworyzowaną, nie miało przychylności mediów - komentuje były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Moniką Olejnik.

Tomasz Poręba, szef sztabu PiS z Mielca: Chcę przede wszystkim podziękować za wszystkie głosy oddane na Prawo i Sprawiedliwość. To nie była łatwa kampania, walczyliśmy w tych wyborach przeciwko wielu siłom politycznym. Przegraliśmy i ja jako szef sztabu biorę za to odpowiedzialność – nie wierzę w 9-cio procentową różnicę wyniku wyborczego między PO a PiS.

Jarosław Kaczyński traci formę powiedział Kalisz

Niestety zaskoczyły mnie te wyniki, ale muszę przyznać, że nie poraziły. Miałem przekonanie że wygramy te wybory. Ale dzisiaj trzeba się pogodzić z faktami – mówi Stanisław Ożóg, wiceszef PiS na Podkarpaciu.

http://www.rdn.pl/info_region/index.php?rdn=rdn_inr2011103923


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........