Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Pomniki przyrody na drodze wału Wisłoki

W mieleckim osiedlu Rzochów na budowie wałów przeciwpowodziowych stanęły drzewa, pomniki przyrody. Rada miasta swoją uchwała wytnie je aby chronić mieszkańców osiedla przed powodzią.
Chodzi o trzy drzewa olszy czarnej, mające status pomników przyrody, które stoją na trasie planowanego wału Wisłoki. Opracowywana jest dokumentacja tej inwestycji.

Przykre zajście w mieleckim szpitalu

W mieleckim szpitalu dziś 5 maja miało miejsce przykre wydarzenie. Rano na izbę przyjęć przyjęty został pacjent skąd skierowany został na zakaźny.
W drodze na zakaźny schorowanemu, sparaliżowanemu pacjentowi  puściły zwieracze i się "zanieczyścił". Pacjent nie miał pampersa? Oddział zakaźny odesłał pacjenta argumentując że myć go nie będą. Dla mnie niezrozumiałe jak można tak potraktować człowieka.

06 KARTKA Z ŻYCZENIAMI

   06 - 12  Maj 2012 r

ccleaner downloadKartka z kalendarza na stronę    

 Heja Mielec z kartką z życzeń 


 pozdrawia swoich czytelników .


Depeche Mode Day Party

W Wielką Sobotę przegapiłem Depeche Mode Night w mieleckim klubie Music Departament ale okazało się że impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony gości wiec miło mi poinformować że 05.05.12 ciąg dalszy depeszowych rytmów na mieleckiej starówce.

Jakie badania?

Na Hej.Mielec opublikowano „promocyjny” wywiad z burmistrzem Radomyśla Wielkiego gdzie komentarze zostały mocno ocenzurowane. Wytłumaczono to tym, że pochodzą od jednej rodziny protestującej przeciw farmom wiatrakowych! :roll: Doprawdy bardzo pokrętne wytłumaczenie jak na tę odmianę cenzury prewencyjnej. Jest to już nie tylko śmieszne, ale przede wszystkim jest świadectwem inwigilacji wpisujących i wskazuje na to, że redakcja portalu sprawdza IP komputera, pod kątem tego skąd pochodzi wpis!


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........