Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Jak jeździć w dniu protestu

W czwartek 23 sierpnia odbędzie się protest i blokada ul. Wojska Polskiego na przejściu dla pieszych w okolicy firmy Kirchhoff od 6-8 rano. W związku z tym nie będzie jak przejechać do pracy bo mieszkańcy gminy Mielec będą strajkować przeciwko braku ronda w miejscowości Trześń, na budowanej obwodnicy Mielca.

Agencja Rozwoju Przemysłu informuje, że objazd będzie bramą towarową przy Urzędzie Celnym do bramy wschodniej przy firmie Kronospan (dawny Melnox). Wjazd na Strefę w ten dzień będzie bezpłatny ale tylko w godzinach 6 - 8 rano.

Rozpoczną się zmiany na Górze Cyranowskiej

Urząd Gminy miejskiej Mielec ogłosił przetarg na Wycinkę drzew w parku leśnym Góra Cyranowska w ramach rewitalizacji terenu byłego prowizorycznego osiedla baraków mieszkalnych w Mielcu, wybudowanego w latach 50. XX wieku dla jednostek paramilitarnych i młodych robotników.    Uff ale nazwa. Przedmiotem zamówienia jest wycinka wraz z usunięciem karp korzeniowych drzew w parku leśnym Góra Cyranowska 765? sztuk drzew iglastych i liściastych.

Przejazd Mieleckiej Masy Krytycznej

Mielecka Masa Krytyczna zaprasza na organizowany w dniu 31 sierpnia przejazd pojazdów napędzanych siłą ludzkich mięśni. Start godzina 17:30, Plac Armii Krajowej Mielec
Wstęp wolny

Po co oni tak jeżdżą?
Każdy z uczestników ma inny powód. Najczęściej jest to chęć zwrócenia uwagi władzom na brak infrastruktury rowerowej, zaprotestowanie przeciw zachowaniu kierowców którzy niejednokrotnie stwarzają zagrożenie dla życia rowerzystów, protest przeciwko kierowcom parkującym na ścieżkach rowerowych, chęć pokazania jakim wspaniałym środkiem transportu jest rower, szybkim tanim, niezależnym od korków, przyjaznym dla środowiska, podnoszącym sprawność organizmu.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........