Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Noc z kulturą

Integracyjno-promocyjna impreza andrzejkowa zorganizowana została przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Siedlisko Pokoleń” z Rzemienia. Była to realizacja połączonych dwóch projektów. Pierwszy to: „Od Eko Samorządu do Eko Społeczności” –wspieranego przez Burmistrza Przecławia w ramach oferty na wykonanie zadań własnych, drugi to program „Działaj Lokalnie VII” wspierany przez darczyńcę Fundację Międzynarodowe Centrum Kształcenia i Rozwoju Gospodarczego w Mielcu w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. W spotkaniu uczestniczyło około 160 osób - mieszkańców Gminy Przecław i zaproszonych gości.

Informacja o jakości wody z wodociągu sieciowego w Jamach

Mikołajkowy turniej szachowy


Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie zapraszają na
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY
3 grudnia 2011, godz. 10:00
Sala widowiskowa filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej

Pierwszy przegląd teatrów profilaktycznych

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec
Zapraszają na Pierwszy Gminny przegląd teatrów profilaktycznych
pod patronatem Wójta Gminy Mielec

Przerwa w dostawie wody

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Mielcu informuje, że w związku z koniecznością wykonania podłączenia nowego odcinka sieci wodociągowej w dniu 30 listopad (środa) i 1 grudzień (czwartek) od godz. 9.00 do godz. 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla miejscowości: Wola Mielecka, Podleszany, Książnice, Boża Wola i Goleszów.

Przepraszamy odbiorców za utrudnienia związane z brakiem wody.

GZGK w Mielcu

Włamania na działkach

Na ogródkach "Metalowiec" zaczynają się kradzieże złomu wanien, beczek, włamania do altanek. Dobrze by było aby właściciele działek sprawdzili czy u nich już złomiarze nie buszowali. Takie ostrzeżenie pojawiło się na jednym z for internetowych.

Aktualne zdjęcia z remontu Al.Niepodległości

Tragiczny wypadek podczas zabawy dzieci

W Dąbrówce Wisłockiej na terenie gm. Radomyśl Wielki podczas zabawy dzieci w pokoju niespełna 5-letnia dziewczynka została przygnieciona szafką z telewizorem. W wyniku doznanych obrażeń dziecko zmarło.

Jak wstępnie ustalili policjanci, do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło podczas zabawy sióstr w pokoju.

"Otwarte środy" na ginekologii

W każdą pierwszą środę miesiąca od 17 można przyjść na oddział ginekologiczny i porozmawiać z położną czy ordynatorem. Nowość na Oddziale Ginekologiczno - Położniczym jaką wprowadzono to "otwarte środy" aby można przyjść, zobaczyć i zasięgnąć porady. Nowością jest tez Sala Intensywnego Nadzoru i operacje laparoskopowej amputacji macicy.

Policjanci ujawnili skradziony w Belgii samochód

Mieleccy policjanci w komisie samochodowym w jednej z wiosek powiatu mieleckiego ujawnili skradziony na terenie Belgii samochód osobowy.

Policjanci prowadząc rozpoznanie w kierunku kradzieży samochodowych ustalili, iż stojący w komisie samochodowym w pod mieleckiej miejscowości samochód marki Chevrolet może pochodzić z kradzieży.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........