Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Spólka Rank Progress nabyła grunty pod Galerię Aviator

Spółka Rank Progress zakończyła zakup gruntów pod kolejny projekt inwestycyjny w Mielcu. Giełdowy deweloper planuje w tym miejscu budowę galerii handlowej. Będzie to pierwszy tak nowoczesny obiekt w liczącym prawie 65 tys. osób mieście.

Galeria Aviator będzie liczyć blisko 34 tys. mkw. powierzchni całkowitej i ponad 26 tys. mkw. powierzchni najmu. W kompleksie znajdą się m.in.: hipermarket typu Dom i Ogród, supermarket spożywczy, centrum fitness, market RTV/AGD oraz wygodny parking na 1200 miejsc. Powstanie tam również pierwszy w regionie multipleks kinowy, Cinema3D.

Rozpoczyna się rewitalizacja parku leśnego Górka Cyranowska

Dla tych, co nie znają Mielca i historii miasta sama już nazwa projektu brzmi niesamowicie: „Rewitalizacja terenu byłego prowizorycznego osiedla baraków mieszkalnych w Mielcu, wybudowanego w latach 50. XX wieku dla jednostek paramilitarnych i młodych robotników”. Kiedyś tak było: gwałtowny rozwój PZL usprawiedliwiał drogę na skróty w rozbudowywaniu miasta i pozyskiwaniu siły roboczej dla fabryki. Również dynamicznie rozwijały się w tych samych czasach, z dokładnie tych samych powodów, Stalowa Wola czy Rzeszów. Tylko, że w Mielcu prowizorka okazała się najtrwalsza…


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........