Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Instalacje kolektorów słonecznych. Informacja wójta gminy Mielec


W związku z licznymi sygnałami od mieszkańców Gminy Mielec w sprawie zachęcania przez przedstawicieli firm do zawierania umów na instalację kolektorów słonecznych, w tym również dotyczącymi powoływania się przez ww. osoby na Gminę Mielec która rzekomo ma wspierać tą akwizycję zleceń

Radna Barbara Gadomska krytykuje mielecką oczyszczalnie ścieków

Z informacji mieleckiej radnej wynika że oczyszczalnia jest wykorzystana tylko w 46 procentach. I z roku na rok jest z tym coraz gorzej. Mówi radna Barbara Gadomska.

- Z danych MPGK wynika, że oczyszczalnia w 2010 roku przerobiła 2458 mln metrów sześciennych ścieków. Z tego wynika, że zdolność przerobowa była wykorzystana tylko w 46 procentach i ma to tendencje spadkową począwszy od roku 2006.

Nowy inwestor w Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC


Spółka Ozono, będąca pierwszym inwestorem w mieleckiej strefie w 2012 roku, zadeklarowała zatrudnienie co najmniej 20 osób i inwestycje przekraczające 3,6 mln zł.
Podstawowym przedmiotem działalności spółki będzie produkcja mebli z aluminium i tworzyw sztucznych do domów, ogrodów a także na wyposażenie sklepów i restauracji.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........