Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Przedszkola w wakacje powinny być bezpłatne

W związku z nieprawdziwymi tezami zamieszczonymi w artykule „Przedszkola w wakacje mogą być droższe nawet o 150 proc." (Dziennik Gazeta Prawna nr 106 1-3 czerwca 2012 r.) Ministerstwo Edukacji Narodowej zapewnia, że zgodnie z obowiązującym prawem, nie jest dopuszczalne pobieranie opłat od rodziców za zajęcia prowadzone w wakacje w ustawowo zagwarantowanym czasie bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki (co najmniej 5 godzin).

Absolwenci szkoły muzycznej II stopnia

W dniu 30 maja 2012 roku, oraz 13 czerwca 2012 roku odbył się najważniejszy egzamin w Państwowej Szkole Muzycznej w Mielcu, który wieńczy trud, pracę, ale i przyjemność muzykowania.
Egzamin DYPLOMOWY z instrumentu głównego jest swoistą „maturą” w naszej Szkole. Co roku zdaje go kilku, lub kilkunastu uczniów – absolwentów szkoły muzycznej II stopnia, którzy mogą się wówczas poszczycić nieczęsto spotykanym zawodowych tytułem „MUZYKA INSTRUMENTALISTY”.
W tym roku niewielka liczba absolwentów, dlatego tym bardziej gratulujemy Im wytrwałości w dążeniu do celu, doceniamy rolę i wkład rodziców w wspieraniu ich pasji. Gratulujemy również pracy i zaangażowania nauczycielom.
Tym którzy zamierzają dalej rozwijać swe umiejętności, życzymy powodzenia na egzaminach na wyższe uczelnie.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........