Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mielec w kalendarzu

Co roku wrzucam nowe propozycje moich kalendarzy

Nowy inwestor w mieleckiej SSE

Spółka INWEST BISTRO zainwestuje prawie 9 mln zł na terenie zarządzanej przez ARP S.A. Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Budowa magazynów w Lublinie umożliwi świadczenie w regionie profesjonalnych chłodniczych usług logistyczno–magazynowych.

INWEST BISTRO Sp. z o.o. z siedzibą w Skórczu prowadzi działalność od 2010 r. Powstała jako spółka celowa dla realizacji projektów inwestycyjnych Iglotex S.A., spółki holdingowej ogólnopolskiej grupy produkcyjnej działającej głównie w segmencie żywności mrożonej.

"Trzeźwy poranek" w Mielcu

AlcoBlow
Dzisiaj rano mielecka Policja przeprowadziła kontrole trzeźwości na drogach. Od wczesnych godzin rannych w kilku punktach na terenie miasta i powiatu policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców. Akcja "Trzeźwy Poranek" rozpoczęła się o godz. 4 a zakończyła o godz. 8 rano. Skontrolowano 269 kierujących pojazdami.

Policjanci zatrzymali przestępczą grupę z Mielca

Mieleccy policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Mielca, którzy na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy kilkadziesiąt razy włamywali się do różnych obiektów na terenie miasta. Najmłodszy sprawca ma 14, a najstarszy 22 lata.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........