Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Podkarpackie po naszej myśli - kampania informacyjno-promocyjna RPO WP

Spoty telewizyjne, emitowane w telewizji regionalnej i w kinach, spoty radiowe, bannery internetowe, reklamy na billboardach i ekranach LED, to elementy kampanii informacyjno-promocyjnej Regionalnego Programu Operacyjnego, która ruszyła początkiem maja. Na podkarpackich drogach widać też wyklejone reklamą autobusy z Rzeszowa, Przemyśla, Stalowej Woli oraz Jarosławia.
Kampania, skierowana do ogółu społeczeństwa, pokazuje że Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego to wiele udogodnień dla mieszkańców regionu: wiadukt w Stalowej Woli, usługi Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, nowe jednostki ratownicze Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej czy unowocześnienia w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Inwestycje współfinansowane ze środków Programu to m.in. Arboretum w Bolestraszycach, Filharmonia w Rzeszowie, oranżeria w Muzeum-Zamku w Łańcucie, architektura zdrojowa w Rymanowie Zdroju.

Policjanci zatrzymali pięciu nastolatków posiadających narkotyki

Mieleccy policjanci ujęli w poniedziałek pięciu 15-latków, którzy posiadali środki narkotyczne. O dalszych losach nastolatków zdecyduje sędzia rodzinny.

Policjanci z Zespołu dw. z Przestępczością Nieletnich w poniedziałek na terenie Mielca ujęli czterech 15-latków, którzy posiadali i palili marihuanę. Jak się okazało w dalszych ustaleniach, w procederze tym uczestniczył jeszcze jeden 15-letni chłopiec.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........