Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

07 KARTKA Z ŻYCZENIAMI

            13 -19 Maj 2012 r

 

 

 

 Heja Mielec z kartką z życzeń 

 

 pozdrawia swoich czytelników .

                   

Wjechał do rowuNa trasie Mielec - Kolbuszowa, na wysokości kopalni piasku, około godz.19:30 doszło do zdarzenia drogowego.

Kierowca samochodu marki Seat, wjechał do rowu. Na pytanie - co prędkość? kierowca odpowiedział - nie, chyba sobie przysnąłem. Kierowca widać nie ucierpiał, bo wyszedł z policyjnego auta gdy robiłem zdjęcia i rozmawialiśmy.

Harcerska audycja w radiu VIA

Grupa harcerzy i instruktorów z Hufca ZHP Mielec 8 maja odwiedziła rozgłośnię Katolickiego Radio VIA. W Magazynie Harcerskim zaprezentowali nowe przedsięwzięcia oraz prężną działalność Hufca.

Dokładnie rok temu mieleccy harcerze także prezentowali hufiec. – Oczywiście od zeszłego roku coś się zmieniło w naszym hufcu. Rozrośliśmy się, działamy prężnie, powstają nowe drużyny. Ubolewamy na tym, że musieliśmy rozwiązać nasze dwa szczepy z powodu braku kadry, jednak drużyny nadal działają, współpracując ze sobą.

Zatrzymano sprawców kradzieży drewna

Policjanci z Tuszowa Narodowego we wtorek zatrzymali po raz kolejny sprawców wyrębu i kradzieży drzewa o łącznej wartości 709 złotych. Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

Policjanci z Posterunku Policji w Tuszowie Narodowym realizując zadania związane z kradzieżą drewna w lesie, we wtorek w godzinach popołudniowych zauważyli, że ktoś wyciął drzewa w lesie w Maliniu, gdzie nie prowadzona była wycinka.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........