Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mikołaj w Tuszymie

W dniu 6 grudnia 2011 r. o godz. 11.00 przybył do Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Święty Mikołaj.
Z tej okazji zorganizowano akademię.

Zaproszenie na Mikołajkowe Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Zaproszenie na Mikołajkowe Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego
w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

W dniu 11.12.2011 roku o godzinie 1400 w Sali Gimnastycznej Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym odbędą się Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Turniej rozgrywany będzie w następujących kategoriach wiekowych:

- kategoria do 12 lat chłopcy
- kategoria 13 – 15 lat chłopcy
- kategoria 16 – 18 lat chłopcy
- kategoria powyżej 18 lat chłopcy
- kategoria kobiet

Święty Mikołaj na basenie

Już po raz trzeci Święty Mikołaj odwiedził małych mielczan na Krytej Pływalni „Smoczka”. Co roku ślizgał się także na sztucznym lodowisku, lecz w tym roku aura nie sprzyjała mu. Z powodu zbyt wysokich temperatur, lodowisko jeszcze nie rozpoczęło pracy.

Ze spotkania ze Świętym z Laponii są zadowoleni uczniowie niemal wszystkich mieleckich podstawówek, którzy we wtorek, 6 grudnia, wzięli udział w mikołajkowych zawodach pływackich.

SDK - zakończyliśmy anielską akcję…


Przez cały miniony tydzień około 140 dzieci w różnym wieku, wspólnie z mamami i plastyczkami z SDK tworzyły aniołki, w poniedziałek odbył się wielki finał warsztatów czyli wyczekiwana zabawa z drobnymi upominkami mikołajkowymi...

Nasza wspólna akcja prowadzona już po raz trzeci wspólnie z Urzędem Miasta spodobała się dzieciom. Również pomysł z przeniesieniem warsztatów na nasze filie na osiedle Szafera i Lotników spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Wspólne oczekiwanie na najpiękniejsze święta w roku, wspólna praca z mamami czy babciami nad projektem a następnie wykonanie niebiańskiego przyjaciela to główny cel naszej zabawy. Możliwości do wspólnej pracy ale i zabawy było wiele, poprzez mnogość materiałów jakie każdy z uczestników akcji miał do dyspozycji.

Mielec z okazji ośmieszenia się trafił na łamy ogólnopolskiego tygodnika Fakty i Mity.Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........