Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Trwa wycinka drzew pod obwodnicę miasta Mielec. Foto

Dotacje na prace konserwatorskie

Zarząd Powiatu Mieleckiego poinformował o przyznaniu dotacji jednostkom nie zaliczanym do sektora finansów publicznych na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy obiektach zabytkowych realizowane w 2012 roku.

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Dnia 06.02.2012r. w Zespole Szkół w Przecławiu odbył się I Feryjny Regionalny Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym” o Puchar Burmistrza Przecławia.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała pani dyrektor SP. w Przecławiu pani Barbara Kopacz, pan Janusz Krakowski - dyrektor wydziału Oświatowo – Ekonomicznego w Urzędzie Miejskim w Przecławiu, pani Joanna Remiszewska dyrektor Zespołu Szkół z Przecławia, pan Mariusz Barnaś – dyrektor wydziału Promocji i Rozwoju Gminy, pan Grzegorz Stryjski – prezes Automobilklubu z Mielca, pan Grzegorz Marucha – kierownik Posterunku Policji w Przecławiu

Sędziowaniem turnieju zajęli się przedstawiciele Automobilklubu i policji z Przecławia

Odpowie za uszkodzenie samochodów

Wczoraj mieleccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 63-letniego sprawcę uszkodzenia kilku samochodów. Wartość strat wyceniana została na około 1300 złotych. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Sprawcą okazał się 63-letni mieszkaniec Mielca.

Modernizacje ulic w 2012 r.

W budżecie miasta na 2012 rok zapisanych jest kilkanaście inwestycji drogowych.
Największą inwestycją drogową w tym roku jest budowa obwodnicy Mielca. To zadanie wojewódzkie, ale miasto wykłada na ten cel okrągłe 2 mln zł.
O jakich ulicach mowa?

Szkółki piłkarskie NIVEA

W związku z szerokim odzewem na zeszłoroczną akcję „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA" firma NIVEA Polska postanowiła zrealizować kolejny projekt mający na celu wsparcie lokalnych społeczności. Z przyjemnością informujemy o starcie projektu „Szkółki Piłkarskie NIVEA" przygotowanego dla szkół podstawowych i klubów sportowych o charakterze non-profit, które prowadzą treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-13 lat.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........