Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Uwaga! Przenoszą przystanek.

Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu zawiadamia, że od dn. 21.07.2012 (Sobota) w związku z remontem zjazdu z Wiaduktu w kierunku dworca PKS przystanek „WIADUKT” zostaje przeniesiony na al. Niepodległości (przed skrzyżowanie z ul. Piotra Skargi). Autobusy MKS będą kursować objazdem przez ul. Piotra Skargi, ul. Jagiellończyka.

Majewski/Miśkiewicz Quintet Plays Komeda

MAJEWSKI MIŚKIEWICZ Quintet plays Komeda
Najpiękniejsze kompozycje legendarnego Krzysztofa Komedy w wykonaniu najwybitniejszych polskich jazzmanów. Taki właśnie specjalny projekt został przygotowany z okazji obchodów roku Krzysztofa Komedy. Jest to zatem niebywała okazja by posłuchać standardów jazzowych tego wybitego kompozytora w tak znamienitym wykonaniu. Ci obdarzeni niespotykaną charyzmą, muzykalnością, talentem i smakiem instrumentaliści są w stanie zmierzyć się z każdym, nawet najtrudniejszym repertuarem i z góry wiadomo, że będziemy mieć do czynienia z prawdziwą sztuką. Jazz jest ich wielką pasją, której oddają się bez reszty.
Na koncercie usłyszymy najpopularniejsze utwory K. Komedy zaaranżowane głównie przez Roberta Majewskiego, jak również Wojciecha Majewskiego oraz Henryka Miśkiewicza w wykonaniu najwybitniejszych polskich jazzmanów, wydane na płycie Komeda (Gowi Records 1995).

Na Podkarpaciu możliwe trąby powietrzne?

Po Mielcu krąży plotka jakoby Policja i Straż Pożarna ostrzegały o nadciągającym tornado. To tylko plotka. Nie dajmy się panice.
Służby zostały postawione w stan  gotowości.
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało ocenę sytuacji meteorologicznej w kraju, obowiązującą do dn. 20.07 br. Informacja została przygotowana na podstawie Analizy warunków burzowych oraz prognozy pogody dla Polski na okres 18/19.07-20.07.2012 opracowanej przez Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych w Warszawie oraz Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW. 

Zmarła potrącona 14-latka

27 czerwca br. wieczorem pijany 51 -letni kierowca potrącił 14-letnią dziewczynkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Lekarze walczyli o jej życie. Dziś dziewczynka zmarła.
               Mężczyzna był wtedy pijany a na dodatek nie miał prawa jazdy. Co więcej, kierowca uciekł z miejsca wypadku – nawet nie próbował pomóc poszkodowanej. Na koncie ma już dwa wyroki za jazdę po pijanemu. Do tego groźnego wypadku doszło w Dymitrowie Dużym w gminie Baranów Sandomierski (pow. tarnobrzeski), kilka metrów od domu poszkodowanej.


Rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........