Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Charytatywny maraton Zumby w Mielcu

29 lipca (niedziela) w Mielcu odbył się charytatywny maraton Zumba fitness
Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na leczenie 12 letniej Kasi Tabor z Przecławia chorej na neuroblastomę - to jeden z najbardziej złośliwych nowotworów wieku dziecięcego 
Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a co najważniejsze napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie.  Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkæ Zumba osiągnęła sukces, wciągając tysiące ludzi i rozprzestrzeniając się po całym świecie. Na Placu AK znajdowały się stoiska sponsorów, atrakcje dla dzieci: gigantyczne bańki mydlane, zjeżdżalnie, zamki dmuchane, eurobanji i wiele, wiele innych....niespodzianek.


 Impreza rozpoczęła się około godziny 14:00 występem zespołu ALTERNATYWA by około 15:00 przekształcić się w maraton ZUMBY. W przerwie koło 17 odbyło się losowanie nagród dla uczestników. Burza przeszkodziła w dalszym przeprowadzaniu imprezy. Przed 20:00 miały być baloniki z życzeniami a potem koncert zespołu MR POLLACK Miał być, bo gdy przyszliśmy na Plac AK przed 20 to scenę już rozbierali. Nie tylko my byliśmy zawiedzeni. Ludzie czytali plakaty na słupach i po spojrzeniu na zegarek... odchodzili.
 Przewidywany plan imprezy wyglądał tak:

- godz. 14.00 rozpoczęcie imprezy występem zespołu ALTERNATYWA
- godz. 15.00 rozpoczęcie maratonu ZUMBY
- godz. 17.00 w przerwie maratonu losowanie nagród dla uczestników
- godz. 17.30 ciąg dalszy maratonu ZUMBY
- godz. 19.30 zakończenie maratonu ZUMBY
- godz. 19.40 licytacja na rzecz Kasi Tabor
- godz. 20.00 wypuszczenie „do nieba” baloników z życzeniami
- godz. 20.10 koncert zespołu MR POLLACK
- godz. 21.00 zakończenie imprezy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........