Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Zapraszamy na najnowszy film Tima Burtona: "Frankenweenie 3D"

Zapraszamy wszystkie dzieciaki wraz z rodzicami na mikołajkowe seanse filmów: "Renifer Niko ratuje brata 3D" oraz "Dino mamę 3D". W weekend 7 - 9 grudnia filmy wyświetlimy w promocyjnej cenie: 17 zł bilet normalny, 15 zł bilet ulgowy. Opisy filmów oraz zwiastuny można obejrzeć na naszej stronie www.kinogalaktyka.pl

Zapraszamy również na najnowszy film Tima Burtona: "Frankenweenie 3D". W pierwszym tygodniu wyświetlania zaprezentujemy film w wersji z napisami; w drugim tygodniu w wersji z dubbingiem. Zapraszamy na komedię z dreszczykiem!
Jeszcze przez 3 dni (8-10 grudnia) wyświetlać będziemy zabawną komedię romantyczną "Tylko nie miłość". Zapraszamy serdecznie - film podoba się nie tylko kobietom...
11 i 12 grudnia o godz. 19:30 wyświetlimy zjawiskowy film dokumentalny "Samsara". Gorąco zachęcam do obejrzenia zwiastuna - zdjęcia w filmie robią ogromne wrażenie. Tego filmu nie można przeoczyć!
Od 14 grudnia zapraszamy na filmy: Mój rower i Atlas chmur.
Zachęcamy również do seansów DKFu na małej sali 9 i 16 grudnia (niedziela). W grudniu DKF zaprezentuje dwa dokumenty: "Yes-Meni naprawiają świat" i "Marina Abramović - artystka obecna". Bilet na film tylko 8zł (dla członków DKFu 6 zł).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........