Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Agnieszka Guła najlepszą juniorką do lat 11 w Górnie

W Górnie został rozegrany IV Wojewódzki Turniej Szachowy o puchar Starosty Rzeszowskiego "Szukamy Talentów"2011.
W turnieju startowało 144 zawodników w tym 7 z KSz SDK-Lotnik Mielec 2 z Woli Mieleckiej i 1 z Podleszan.

W grupie C-rocznik 2001 i młodsi startowało 39 zawodników.
Najlepszą juniorką została Agnieszka Guła, KSz SDK-Lotnik Mielec zdobywając 6 p. przed Mirowską Oliwią, Hetman Pilzno-5 p. i Patrycją Miąsik, RKSz Rzeszów - 4,5 p. 7m. zajęła Gabriela Wojtowicz, Podleszany – 4 p.

Wśród chłopców 7 m. zajął Aleksander Pędrak – 6 p.; 12m.Mateusz Pędrak – 5,5 p. 22m. Piłat Szymon – 4,5 p., 26m. Mateusz Sypek -4,5 p. a 32m. Szymon Sypek 3 p. – oboje z Woli Mieleckiej

W grupie B startowało 65 zawodników. 4 miejsce zajął Tomasz Wilk – 7.0 p., piąte miejsce Tomasz Szeglowski – 6,5 p. a 45m. Mateusz Piłat – 4 p.
Sędzią głównym był Marian Bysiewicz z Rzeszowa.