Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mistrzostwa Mielca w sportach samochodowych.

fot: Automobilklub Mielecki
Pierwsze samochody zameldowały się na targowisku równo o godzinie 16,00. Startujący kierowcy pokonując z pozoru prostą trasę przejazdu wykręcali różne czasy. Unoszący się zapach gumy przyciągał rzesze kibiców i sympatyków sportów samochodowych.
Drugi przejazd dzisiejszego dnia odbywał się na strefie obok dawnego salonu meblowego BRW. Tam inny profil toru, długość 1300 metrów oraz szykany zwalniające dawały przedsmak małego rajdu. Dobrze radzono sobie z nawrotem prawym i lewym, były następne przejazdy i lepsze czasy.
       
              W klasyfikacji generalnej I Rundy Mistrzostw Mielca zwyciężył Jacek Popiołek z Automobilklubu Mieleckiego pilotowany przez Krzysztofa Padykułę /Subaru Impreza klasa powyżej 2000/.
Marek Grzelak i Artur Szach jadący Hondą CRX uplasowali się na drugim miejscu.
Trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji wykręcili Kilian Piotr z Pawłem Grabcem jadący Citroenem C2 informuje Automobilklub Mielecki.
Zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę AC części z Mielca, firmę Targum i Automobilklub Mielecki.
                Końcowym akcentem I Rundy Mistrzostw Mielca była jazda pokazowa trójki najlepszych kierowców oraz duetu mieleckich drifciarzy nagrodzona gromkimi brawami bardzo licznie zgromadzonej publiczności.
Członkowie Automobilklubu serdecznie dziękują sponsorom i firmom za pomoc w przeprowadzeniu samochodowych mistrzostw Mielca.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........