Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Bezpłatne badania lekarskie

Z przyjemnością informujemy że już 3 października mieszkańcy Mielca i okolic będą mieli okazję bezpłatnie kompleksowo sprawdzić stan swojego zdrowia i to bezpłatnie. Obok Tesco przy ulicy Żeromskiego można będzie zbadać poziom cholesterolu oraz glukozy we krwi, a także sprawdzić stężenie tlenku węgla w wydychanym powietrzu (szczególnie polecane palaczom papierosów) . Dodatkowo pacjenci będą mogli sprawdzić stan gęstości kości podczas badania osteoporozy.
Większość Polaków nie sprawdza swojego stanu zdrowia regularnie.
Niestety, jednym z głównych powodów jest ograniczony dostęp do specjalistycznych badań i długie terminy oczekiwania na wizytę u lekarza. Dzięki bezpłatnym badaniom można rozwiać wszystkie wątpliwości związane ze swoim stanem zdrowia – mówi Michał Szary z agencji HealthThink, koordynującej akcję  - Po badaniach chorzy otrzymają pierwsze zalecenia lekarskie i dowiedzą się jak kontynuować leczenie. Osoby, których wyniki będą prawidłowe skorzystają z porad dotyczących między innymi z profilaktyki chorób serca. Mamy nadzieję, że uda nam się przebadać jak największą ilość mieszkańców Mielca.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja dla Zdrowia – została ona powołana w trudnym dla większości pacjentów okresie zmian w funkcjonowaniu polskiej służby zdrowia. Głównym celem działania Fundacji jest prowadzenie wszechstronnej działalności w zakresie ochrony zdrowia oraz promocji zdrowego trybu życia. Wspiera i prowadzi inicjatywy o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym oraz charytatywnym.
Badania będą przeprowadzane w godzinach 10 - 18 przez wykwalifikowany zespół medyczny złożony z lekarzy i pielęgniarek. Każda chętna osoba będzie musiała najpierw się zarejestrować, a następnie -  po przejściu badań – będzie można skorzystać z bezpłatnych porad lekarza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........