Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Odpowiedzą za rozbój

Policjanci z Mielca zatrzymali dwóch nieletnich, którzy w poniedziałek po południu zaatakowali 18-letniego mężczyznę, zranili go nożem i żądali wydania telefonu komórkowego. Dzień później 15 i 16-letni napastnicy byli już w rękach Policji. Nieletni dopuścili się jeszcze dwóch podobnych napaści w stosunku do tej samej osoby. Materiały w sprawie zostały przekazane do prokuratury.

Do zdarzenia doszło w Mielcu na ul. Piaskowej, w poniedziałek około godz. 15.
Kobieta, która była przypadkowym świadkiem napaści na mielczanina, powiadomiła telefonicznie Policję. Napastnicy, którzy to zauważyli, natychmiast uciekli. Dzień później, 15 i 16-latek z Mielca, którzy zaatakowali mężczyznę zostali zatrzymani przez mieleckich policjantów i umieszczeni w Policyjnej Izbie Dziecka w Rzeszowie.

W toku dalszych czynności w tej sprawie funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani dopuścili się podobnego czynu w stosunku do pokrzywdzonego w czerwcu br. na terenie dworca autobusowego w Mielcu, gdzie pobili go i zabrali mu pieniądze, telefon komórkowy i srebrny łańcuszek. Podobnej napaści dopuścili się na początku sierpnia, kiedy zabrali swojej ofierze telefon komórkowy. Wczoraj materiały w tej sprawie zostały przekazane do prokuratury. Dalsze losy nieletnich sprawców czynów karalnych zależą od decyzji prokuratury i sędziego rodzinnego.

fot: Policja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........