Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Zatrzymani sprawcy kilkunastu włamań

Mieleccy policjanci podczas działań związanych z wykryciem sprawców włamań na terenie powiatu mieleckiego, zatrzymali w środę dwóch mężczyzn w wieku 24 i 25 lat, którzy włamali się do budynku elewatora zbożowego w Chorzelowie. Sprawcy zostali zatrzymani wewnątrz budynku, gdzie odkręcali metalowe elementy wyposażenia hali elewatora. Jak ustalono podczas dalszych czynności, było to już trzecie włamanie do tego obiektu w ciągu dwóch tygodni.
Zatrzymani mężczyźni byli także sprawcami kilku włamań do piwnic na terenie Mielca. Czynów tych dopuścili się wspólnie z dwoma innymi mężczyznami. Kilkanaście godzin później kolejni włamywacze 17 i 22-latek byli w rękach Policji. Mężczyźni znani są mieleckim funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych podobnych przestępstw. W wyniku pracy procesowej udowodniono im kilkanaście włamań do piwnic, skąd w różnych konfiguracjach osobowych kradli rowery, narzędzia, koła samochodowe, alkohol itp.

         Jeden z mężczyzn 24-latek trafił do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełniane włamania. Wobec kolejnego 22-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........