Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Zatrzymali szantazystów

Mieleccy policjanci zatrzymali 26-letniego sprawcę trzech włamań do jednej z podmieleckich firm. Mężczyzna również żądał okupu od właściciela firmy w zamian za zaprzestanie włamań. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci prowadząc czynności w sprawie włamań do jednej z firm na terenie powiatu mieleckiego uzyskali informację, że właściciel firmy otrzymał anonim z żądaniem zapłaty w zamian za zaprzestanie włamań. Trzy włamania do tej firmy miały miejsce w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Łupem sprawcy padły m.in. pieniądze w kwocie blisko 3 tys. zł. 30 października br. na ogrodzeniu firmy sprawca pozostawił list do właściciela z żądaniem zapłacenia kwoty 25 tysięcy złotych. Szantażysta zaznaczył w liście, że jeśli dostanie pieniądze, nie będzie więcej okradał właściciela firmy - podaje KMP Mielec


Następnego dnia policjanci zatrzymali 26-latka mieszkającego na terenie powiatu mieleckiego. Podczas przesłuchania przyznał się do trzech włamań do firmy jak również pozostawienia listu z żądaniem zapłaty. Prokurator objął go policyjnym dozorem, zakazał mu wyjeżdżać za granicę i przyjął poręczenie majątkowe. Za te przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........