Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

IV Turniej Piłki Nożnej Państwowej Szkoły Muzycznej

IV (wielki) Halowy Familijny Turniej Piłki Nożnej Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu o puchar Przewodniczącego rady Rodziców zakończony. W dniu 6 czerwca 2012 o godz. 17.00 na Hali Szkoły Podstawowej nr. 11 mieliśmy przedsmak tego co nas czeka już 8 czerwca na … NARODOWYM. Zmagania sześciu drużyn stały na najwyższym „możliwym” poziomie.

Wyciąg z regulaminu:
Drużyny rywalizowały w składach 6 osobowych (bramkarz + 5 zawodników w polu)
Turniej podzielony był na dwie fazy : grupową i pucharową
Mecze trwały po 14 minut (2x 7 min.) w fazie grupowej i 16 minut (2x 8 min.) w fazie pucharowej.
Do fazy pucharowej awans uzyskują po dwie najlepsze drużyny z poszczególnych grup. O kolejności w grupach decyduje tabela.
O kolejności w tabeli decydowała liczba zdobytych punktów. W przypadku równej ilości punktów, o kolejności decydował wynik spotkania bezpośredniego, następnie różnica bramek i większa ilość bramek strzelonych.
Drużyny, które zajęły ostanie miejsca w grupach stoczyły pojedynek o 5 miejsce w turnieju w serii rzutów karnych po 5 strzałów.
Zwycięzcy meczów fazy pucharowej awansują do finału, przegrani rozgrywają mecz o 3 miejsce w turnieju.

Sędzia za niesportowe zachowanie udzielał następujących kar :
kara 2 minut, kara 5 minut, kara meczu, wykluczenie z turnieju. Wysokość kary zależna była od szkodliwości czynu, którą ocenia sędzia.