Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mr Polack i Próg. Kamp i Rebeka

Jeden koncert, podzielony na scenę plenerową i scenę klubową.


Na terenie Szkoły Podstawowej (ul. Drzewieckiego, Mielec) zagrają Mr Pollack i Próg. Koncert rozpocznie się o g. 17.45.
KAMP! i Rebeka zagrają w klubie Onyx (Wojska Polskiego 3, Hotel Iskierka, Mielec).
Wejście jest bezpłatne, a koncert rozpocznie się o g. 21. W Onyxie, kasie Kinga Galaktyka od czwartku (12.07) oraz podczas finału M4 na Dworcu PKP będzie można odebrac bezpłatne wejściówki na koncert w klubie. Pierwszeństwo wejścia będą miały osoby z wejściówkami.

 Mr Pollack
Zespół Mr.Pollack powstał w 1989 roku w Mielcu .Założycielami zespołu są dwaj bracia Jacek Polak(Chłopcy z Placu Broni,Voo Doo,Jacek Skubikowski,Renata Przemyk…)(gitara,śpiew,programowanie) i Grzegorz Polak(bębny)
Swą muzyczną edukację rozpoczęli od śpiewania w chórze Stanisława Steczkowskiego (ojciec Justyny Steczkowskiej) w 7 roku życia. Po udanych wystepach w Jarocinie 1990 roku podpisali kontrakt z firmą Loud Out Records ,dla której nagrali plytę pt.”QŃ”.
W 1993 roku zespół był finalistą Marlboro Rock-in’93 International ,wystepujac z Jackiem Królikiem (obecnie”Brathanki”) i Piotrem Żaczkiem (obecnie znany sideman). W 1995 firma “GK” podpisała z zespołem kontrakt wydawniczy i w 1996 roku pojawiła się na rynku kolejna płyta pt.”Manhattan-One” w nagraniu ,której wziął udział Grzegorz Skawinski gitarzysta zespołu O.N.A./Kombii
Rok 1998 zaznaczył się wyróżnieniem przyznanym przez prestiżowy magazyn dla gitarzystów i basistów “Gitara i Bas” umieszczając Jacka Polaka na pierwszym miejscu w kategorii “Nowa Nadzieja Gitary” w corocznym plebiscycie czytelników. W 1999 roku Jacek Polak przygotował dla gdańskiego wydawnictwa “Professional Music Press” mistrzowskie instruktarzowe video dla gitarzystów pt.”Granie Na Manhattanie”, w którym demonstruje swoją niesamowitą technikę gry w oparciu o przykłady zaczerpniete z płyty “Manhattan-One”.
Ostatnie 3 lata Jacek i Grzegorz spedzili wspolpracując z angielskim zespołem “Real Deal” podrożując po świecie i uwieńczając tę współpracę nagraniem w roku 2000 nowej płyty pt. “Air On 6 Strings” zawierającej rewelacyjne przeróbki utworów wielkich kompozytorów muzyki klasycznej takich jak: Beethoven, Mozart, Bach, Rhymski-Korsakov (“Lot Trzmiela” na gitarę elektryczną) itd.
Do posłuchania:
http://www.mrpollack.pl/mp3.html

KAMP! 
Tomek, Radek i Michał czyli elektroniczne trio KAMP! w równym stopniu poświęcają uwagę kompozycji, jak i produkcji, co stoi w kontrze do tradycyjnego postrzegania procesu nagrywania płyt w Polsce. Ich koncerty są mocno energetyczne, szybko nawiązują kontakt z publicznością, a sami na scenie bawią się z nieposkromioną radością.
KAMP! powstał w 2008 r. w Łodzi. Ich brzmienie na przestrzeni ostatnich kilku lat ewoluowało w różnych kierunkach muzyki elektronicznej. Od francuskiego house’u przez chillwave do nowego disco spod znaku wytwórni DFA. Ich kompozycje są przemyślane, dopracowane, a głos wokalisty brzmi świeżo i prowokująco.
Do posłuchania na:
http://soundcloud.com/kampmusik

REBEKA
Ideą projektu jest odmienne potraktowanie materiału studyjnego oraz granego na żywo. Live jest bardziej surowy, minimalizm zabawkowego casio łączy się z syntezatorami i gitarami. Surowo, kanciasto, bardzo tanecznie. Muzyka duetu REBEKA jest energetyczna, kolorowa, zaprasza do tańczenia, a głos Iwony Skwarek przyjemnie czaruje i uwodzi.
Wszystko zaczęło się od bunkra atomowego, gdzie pewnej nocy powstała piosneka „Stars”. Keyboard z komunii przydał się na coś. Płaski bit jak z Ameryki i poszło. Potem były inne piosenki. W 2010 REBEKA rozpoczęła współpracę z utalentowanym producentem, instrumentalistą i kompozytorem Bartoszem Szczęsnym.
Istotną częścią występów prócz muzyki są wizualki.
Do posłuchania na:
http://soundcloud.com/rebeka-music

PRÓG
Mielecki zespół, który powstał w 2012r.
Do posłuchania na:
http://www.myspace.com/proogband 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........