Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Odnaleźli zaginionego mieszkańca Mielca

Dzięki szybkiej reakcji mieleckich policjantów udało się odnaleźć 68-letniego mężczyznę, którego zaginięcie we wtorkowy wieczór zgłosiła żona.

Około godz. 20. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu odebrał telefon od kobiety, która zgłosiła zaginięcie swojego męża. Poinformowała policjantów, że mąż ma zaniki pamięci i oddalił się z miejsca zamieszkania. Podała jego rysopis, jednak nie potrafiła wskazać kierunku, w którym mógł się udać.
Mieszkanka Mielca wraz z synem podjęła poszukiwania na własną rękę, jednak nie przyniosły one skutku i wtedy zdecydowała się zawiadomić policję.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Patrolowali ulice niedaleko miejsca zamieszkania zaginionego mężczyzny oraz rozpytywali napotkanych mieszkańców. Po niedługim czasie od rozpoczęcia poszukiwań, przed jednym z bloków funkcjonariusze zauważyli osobę siedzącą na ławce. Jej wygląd odpowiadał rysopisowi podanemu przez zgłaszającą zaginięcie. Okazało się, że jest to poszukiwany mężczyzna. Cały i zdrowy został przekazany rodzinie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........