Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Policja poszukuje sprawcy napadu

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu publikuje portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny, który w dniu 29 czerwca 2012 roku około godziny 15.30 grożąc przedmiotem przypominającym broń sterroryzował pracownika stacji paliw w Dulczy Wielkiej, i zabrał pieniądze w kwocie 2000 złotych.
29 czerwca 2012 roku około godz. 15.30 nieznany mężczyzna wbiegł na stację paliw znajdującą się w Dulczy Wielkiej i przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał pieniędzy. Pracownik oddał sprawcy saszetkę skórzaną koloru czarnego, w której znajdowała się gotówka w kwocie około 2000 złotych. Po zabraniu saszetki sprawca oddalił się pieszo w pobliskie zarośla.

Policjanci poszukują mężczyzny w wieku około 30 lat, wzroście około 175-180 cm, szczupłej budowy ciała o pociągłym kształcie twarzy i widocznym zaroście w postaci charakterystycznej tzw. „koziej bródki”. Na głowie miał założoną czapkę z daszkiem koloru żółtego oraz zaciągnięty kaptur od bluzy koloru ciemnego.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia lub osoby, które rozpoznają sprawcę prosimy o osobisty kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Mielcu, lub kontakt telefoniczny pod nr (17) 58 45 310 albo z numerem alarmowym Policji - 997.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........