Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Sprawca przemocy zatrzymany

Wczoraj Sąd Rejonowy w Mielcu zdecydował o tym, że 52-letni mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Jest on podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad konkubiną i jej nieletnią córką. Za to przestępstwo grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany po ostatniej awanturze z konkubiną i jej córką, w czasie której dotkliwie pobił swoją partnerkę. Doszło do niej w nocy z niedzieli na poniedziałek na jednym z mieleckich osiedli. Mężczyzna był trzeźwy.
Informacja do Policji dotarła przez prokuraturę od osoby, która zawodowo zajmuje się pomocą osobom, które m.in. są ofiarami przemocy domowej. Policjanci szybko ustalili fakty i zebrali niepodważalne dowody znęcania się mężczyzny nad kobietami. We wtorek został on zatrzymany przez funkcjonariuszy. W czwartek usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad konkubiną i jej córką. Przyznał się do przedstawionego zarzutu. Wczoraj mielecki sąd – biorąc pod uwagę zgromadzony przez Policję materiał dowodowy przychylił się do wniosku o tymczasowe aresztowanie i najbliższe trzy miesiące spędzi on w areszcie.

Domowy dramat kobiet trwał od 2006 rok do ostatniego wtorku. W tym czasie podejrzany wielokrotnie terroryzował domowników, uniemożliwiając normalne funkcjonowanie rodziny. 

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Mielcu pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........