Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Pijana matka

Policjanci z Mielca zatrzymali na osiedlu Lotników w Mielcu pijaną opiekunkę 1,5 rocznego chłopczyka. Policjantów powiadomiła przypadkowa kobieta, która widziała, jak opiekunka zatacza się i przewraca z wózkiem, w którym było dziecko.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 11, na ul. Ducha Św. Idąca ulicą kobieta zauważyła inną kobietę prowadzącą wózek z dzieckiem, która wyraźnie się zataczała i w pewnym momencie przewróciła się.
Na zwróconą jej uwagę wzięła dziecko na ręce i weszła do jednego z mieszkań. Widząca całe zdarzenie kobieta zawiadomiła Policję. Przybyłemu na miejsce policyjnemu patrolowi opiekunka nie chciała otworzyć drzwi. Szybko ustalono i wezwano na miejsce rodziców dziecka, którzy pracują w niedalekiej miejscowości.

Jak się okazało 56-letnia opiekunka wypiła alkohol znajdujący się w mieszkaniu pracodawców. Badanie policyjnym urządzeniem wykazało w jej organizmie 2,3 promila alkoholu. Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Za spowodowanie narażenia innej osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu według Kodeksu Karnego grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........