Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Mój rower

W bieżącym tygodniu wszystkich miłośników bajek zapraszamy na 2 niezwykłe filmy animowane do kina. Pierwszy to świetnie znany Reniferek Niko, który tym razem ratuje brata. Drugi film to "Dino mama" - opowieść o dzieciakach, które przenoszą się do czasów dinozaurów. Wspomniane filmy wyświetlać będzie do 12 grudnia w obu formatach - 2D i 3D.
Na ekrany wchodzi również francuska komedia romantyczna "Tylko nie miłość" - zapraszamy, szczególnie, że ten gatunek dawno już nie gościł na naszym mieście.
W ostatnich tygodniach dość głośno było o filmie "Pokłosie". Warto samemu przekonać się ile w pojawiających się opiniach jest prawdy a ile nadmuchania. Zapraszamy na film.
Od 7 grudnia zapraszamy na niezwykłą animację reżysera m.in.Tim'a Burton'a (Edward Nożycoręki, Alicja w krainie czarów) "Frankenweenie". Zapraszamy na film nie tylko miłośników Burtona, horrorów czy..."Frankensteina". To wzruszająca opowieść, która spodoba się każdemu. Film jest dozwolony od lat 12. Wyświetlimy będzie w formacie klasycznym i trójwymiarowym.
11 i 12 grudnia wyświetlimy zapierający dech w piersi film dokumentalny "Samsara", stworzony do obejrzenia w kinie. Gorąco zachęcam szczególnie, że film będzie gościł na ekranie Galaktyki tylko 2 dni!
Od 14.12 zapraszamy również na dwa wyczekiwane filmy: "Mój rower" i "Atlas chmur".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........