Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Saga Zmierzch: Przed świtem 2

W tym tygodniu mieleckie kino "Galaktyka" zaprasza na ciąg dalszy przygód Asterixa i Obelixa. W najbliższy wtorek można zobaczyć film w wersji klasycznej, natomiast w sobotę, poniedziałek i środę w formacie trójwymiarowym.
 Na małej sali o godz. 19:00 tym razem poruszający dramat "Wiedźma wojny". Takie kino warto zobaczyć!
Wieczorem, o godz. 19:30 wyświetlimy polski dramat wojenny "Obława" z Marcinem Dorocińskim w roli głównej - gorąco zapraszamy na film.
16 listopada na ekrany kin wchodzi ostatnia część sagi o wampirach pt.:"Saga Zierzch: Przed świtem. Część 2". W mieleckim kinie film od 16-28.11. Można już rezerwować i kupować bilety online za pośrednictwem naszej strony www.kinogalaktyka.pl, można również dokonać zakupu biletów w kasie kina w dniach 9-14.11 w godzinach 14:30-19:30 oraz od 16.11 od godziny 14:30. Zarezerwowane miejsca przepadają 30 minut przed filmem dlatego prosimy o wcześniejszy odbiór rezewacji w kasie kina. Zapewne ustawią się kolejki do kasy dlatego zakupu biletów na pierwszy weekend wyświetlania prosimy nie zostawiać na ostatnią chwilę.
Tuż przed seansem filmu "Saga Zmierzch..." 16 listopada o godz. 19:30 rozlosowane zostaną wśród widzów upominki (filmy DVD) ufundowane przez dystrybutora filmu. Nagrody losowane będą na podstawie numerów miejsc zamieszczonych na biletach. Serdecznie zapraszamy.
Również 16 listopada do kin wraca odświeżona wersja uwielbianej przez dzieci bajki "Gdzie jest Nemo". Zapraszamy na seanse 3D wszystkich, którzy jeszcze nie znają tej fantastycznej opowieści oraz tych, którzy znają każdą scenę na pamięć. Zobaczyć pomykające prądem wschodnioaustalijskim małe trójwymiarowe żółwiki...bezcenne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........