Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

T-Mobile, przeprowadzi modernizację sieci na terenie Mielca

T-Mobile uruchomi w Mielcu, Kolbuszowej i okolicach najnowocześniejszą sieć telekomunikacyjną w Polsce.

Pierwsze prace modernizacyjne na stacjach bazowych zlokalizowanych na terenie  Świebodzina oraz okolic rozpoczną się 27 listopada 2012 roku i potrwają około trzech tygodni. 
 
    W ich wyniku funkcjonujące dotychczas rozwiązania zostaną całkowicie usunięte i zastąpione najnowocześniejszym na świecie sprzętem i najlepszą dostępną na rynku technologią. Poprawa wydajności oraz ponowna optymalizacja całej sieci przełoży się na dalszą poprawę jakości oferowanych usług oraz umożliwi w przyszłości oferowanie kompletnie nowych rozwiązań. Jednocześnie poprawiony zostanie zasięg sieci, co szczególnie zauważalne będzie wewnątrz budynków.

Na potrzeby projektu terytorium całego kraju podzielono na tzw. „klastry” – obszary, na których prowadzone będą prace. Proces modernizacji naszej sieci w ramach każdego z klastrów może potrwać do trzech tygodni. W celu minimalizacji niedogodności związanych z tym procesem – na tyle, na ile będzie to możliwe – prace będą prowadzone w nocy i godzinach najmniejszego zapotrzebowania na usługi telekomunikacyjne. W czasie wymiany sprzętu, każda ze stacji należących do PTC zostanie wyłączona na nie dłużej niż trzy godziny. Po wymianie nadajnika przeprowadzona zostanie optymalizacja sieci. Proces ten potrwać może do 3 tygodni i w tym czasie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w korzystaniu z usług.

Po tym czasie na terenie klastra klientom oferowane będą usługi za pośrednictwem najnowocześniejszej i najlepszej jakościowo sieci telekomunikacyjnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........