Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Medal Europejski dla GALAXY GOLD

Akumulatory GALAXY GOLD zostały wyróżnione tytułem ,,Medal Europejski 2012” przyznawanym przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Uroczysta gala laureatów z udziałem AUTOPART S.A. odbyła się 7 listopada 2012 roku, w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

        Mielecka firma już po raz drugi otrzymała Medal Europejski, tym razem za gamę akumulatorów GALAXY GOLD. Wyróżnienie dla spółki odebrał współwłaściciel firmy AUTOPART S.A. Marcin Bąk.

Medal Europejski dla akumulatorów wyprodukowanych przez mielecka fabrykę AUTOPART  po raz kolejny potwierdza nowatorskie rozwiązania stosowane przez firmę, profesjonalizm jej działania oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Nagrodzone medalem akumulatory GALAXY GOLD wykonane są na bazie stopu wapniowo-srebrowego w technologii cięto-ciągnionej i charakteryzują się doskonałymi parametrami zarówno technicznymi jak i użytkowymi. Akumulatory GALAXY GOLD Ca-Ca są idealne dla nowych samochodów z dużą ilością odbiorników energii a także do pojazdów o dużej pojemności mocy silnika. W gamie GOLD znajdują się również akumulatory Super Heavy Duty czyli przeznaczone do samochodów ciężarowych pracujących w ekstremalnych warunkach oraz do pojazdów dalekobieżnych.

            Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem promującym ideę Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorstw. W konkursie nagradzane są produkty i usługi, które odpowiadają europejskim standardom. Nominowany produkt musi spełniać wymagane prawem normy. Istotna jest także dynamika firmy, zdobyte nagrody oraz certyfikaty.
Motto konkursu brzmi: „Polska jakość na medal europejski”
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........