Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Aeroklub Mielecki na Festiwalu Nauki i Techniki

W październiku i listopadzie Aeroklub Mielecki Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich brał udział w dwóch Festiwalach Nauki i Techniki – w Rzeszowie i Krośnie. W grudniu aeroklub pojawi się na kolejnym festiwalu – w Mielcu.
W ostatnim czasie Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich wziął udział w dwóch kolejnych Festiwalach Nauki i Techniki, tj. w Rzeszowie, który odbył się w dniach 21-22 października 2012 r. w Millenium Hall oraz w Krośnie, w dniach 16-17 listopada 2012 r. zorganizowanym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.

Na stoisku Aeroklubu Mieleckiego uczestnicy festiwalu mieli możliwość oglądać modele samolotów, śmigłowców oraz rakiet. Dodatkowo zaprezentowane zostały zawody, które aeroklub organizuje od lat, tj. na celność lądowania, zawody balonowe „Mały Gordon Bennett” oraz zawody latawcowe „Święto Latawca”.

Kolejny festiwal – Podkarpacki Festiwal Nauki i Techniki – odbędzie się w dniach 13-14 grudnia br. w Regionalnym Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania w Mielcu (ul. Wojska Polskiego 2B). Aeroklub Mielecki już dzisiaj serdecznie zaprasza do odwiedzenia imprezy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........