Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Kolejny festyn plenerowy

Tym razem bawiliśmy się z dziećmi na osiedlu Szafera. Scenariusz imprezy był podobny do tego z pierwszego festynu - muzyka w rytmie przebojów z EURO 2012, konkurencje zręcznościowe i quizy wiedzy o piłce nożnej, „kolorowe miasteczko dla najmłodszych”, w którym animacją zabaw zajmowały się harcerki z ZHP, świetna pogoda oraz słodycze i drobne nagrody rzeczowe dla uczestników - czyli wszystkie atrybuty dobrej zabawy.
Podobnie jak poprzedniego dnia, tak samo i na festynie na osiedlu Szafera największym zainteresowaniem cieszyło się „kolorowe miasteczko dla najmłodszych”, gdzie maluchy pod okiem Oli, Ali, Moniki, Karoliny i Moniki, harcerek z VIII i IX Mieleckiej Drużyny Harcerskiej malowały, grały w kręgle, układały gigantyczne puzzle, ale przede wszystkim malowały sobie buźki i paznokcie w barwy flag narodowych.
Starsze dzieci tradycyjnie kręciły kółkami hula-hop na czas i po raz kolejny okazało się, iż najlepsze w tej konkurencji dziewczynki potrafią kręcić na raz 5 kołami... Były również slalomy z piłkami między pachołkami i strzały do małej bramki. Dużo emocji wśród zebranych przysporzyła konkurencja slalomowa, gdyż oprócz zręczności liczył się czas i poprawność wykonania zadania. Dzieci głośno dopingowały swoich startujących kolegów i koleżanki. Na koniec zabawy wszyscy mogli wziąć udział w quizie wiedzy o EURO 2012. Przygotowaliśmy dwie wersje tego quizu - bardziej odważni zmagali się z pytaniami pisemnie, a inni odpowiadali na pytania ustnie - licząc na małe podpowiedzi publiczności. Po sprawdzeniu udzielonych odpowiedzi i podliczeniu zdobytych punktów szybko wyłoniono zwycięzców.
Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali słodycze i drobne upominki ufundowane przez SKF ODEK i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową.tekst i zdjęcia: SDK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........