Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Reprezentanci Powiatu Mieleckiego na Igrzyska Olimpijskie

 Już 27 lipca na Stadionie Olimpijskim w Londynie zainaugurowane zostaną XXX Igrzyska Olimpijskie.

Igrzyska Olimpijskie to najstarsze, a zarazem największe międzynarodowe zmagania sportowców z całego świata, odbywające się pod hasłem szlachetnego współzawodnictwa i uczciwej rywalizacji. Wśród reprezentantów Polski znaleźli się mieszkańcy Powiatu Mieleckiego, tj.: Paulina Buziak oraz Rafał Augustyn. Sportowcy odnoszący niebagatelne sukcesy na arenie krajowej, jak i międzynarodowej w chodzie sportowym.
Pełen radości przyjąłem informację o zdobyciu przez Paulinę Buziak i Rafała Augustyna minimum uprawniającego do startu na Igrzyskach w Londynie.
Pełen optymizmu, ani przez chwilę nie wątpiłem w Ich sukces. Paulina i Rafał bez wątpienia należą do grona wybitnych sportowców. Dzięki Nim będziemy świadkami emocji i wzruszeń, a Ich postawa stanie się wzorem do naśladowania dla zdolnych, młodych ludzi, których w powiecie mieleckim jest bardzo wielu.

Zdaję sobie sprawę, że Ich droga do sukcesu dopiero się rozpoczyna, pragnę jednak podkreślić, iż sam fakt udziału w Igrzyskach Olimpijskich jest wielkim sukcesem. Jestem przekonany, że Paulina Buziak i Rafał Augustyn osiągną wyniki, które będą powodem do dumy zarówno dla wszystkich mieszkańców naszego Powiatu jak i całego środowiska lekkoatletycznego.

Korzystając z okazji pragnę życzyć naszym Olimpijczykom złotych medali, a wszystkim tym, którzy przyczynili się do kwalifikacji wymienionych zawodników do Reprezentacji Olimpijskiej Rzeczypospolitej Polskiej składam serdeczne gratulacje, wierząc, że włożony trud i poświęcony czas, zostanie wynagrodzony wynikami sportowymi. Trzymamy kciuki!”  

Starosta Powiatu Mieleckiego
Andrzej Chrabąszcz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........