Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Święto Policji

Święto Policji to dzień wyjątkowo uroczysty, w którym jest szczególna okazja, by wyrazić wdzięczność i uznanie funkcjonariuszom Policji oraz wszystkim pracownikom cywilnym, za bezcenną wartość jaką wnosicie Państwo w codzienne życie mieszkańców. Często działacie w bardzo trudnych i niebezpiecznych warunkach.

Przeświadczenie, że od Waszego profesjonalizmu i zaangażowania zależy życie,  zdrowie i bezpieczeństwo obywateli, przypomina o bardzo wysokiej randze  zawodu, a w zasadzie o powołaniu do tej jakże wyjątkowej służby.


  Decydując się na służbę w Policji dokonaliście wyboru niezwykle zaszczytnego ale i bardzo trudnego, także dla Waszych rodzin.
Zatem z okazji Święta Policji życzymy cierpliwości i ufności, że każdy z Was wróci szczęśliwie i bezpiecznie po wykonanej służbie do domu.
Życzymy wszystkim satysfakcji zawodowej i osobistej, pomyślności i szczęścia na służbie  oraz entuzjazmu w realizacji swoich marzeń.
 
Składamy także najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności policyjnym emerytom i rencistom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........