Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Zjazdu Polskiego Stronnictwa Ludowego powiatu mieleckiego

Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Rożniatach był miejscem Zjazdu Polskiego Stronnictwa Ludowego powiatu mieleckiego. Ponad 100 delegatów w sobotę (30.06.2012 r.) prowadziło ożywioną dyskusję na temat funkcjonowania struktur PSL-u. Na Prezesa Zarządu Powiatowego PSL w Mielcu ponownie został wybrany Kolega Andrzej Chrabąszcz.

Gośćmi Zjazdu byli m.in.: Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL w Rzeszowie i Poseł na
Sejm RP - Jan Bury, Marszałek Województwa Podkarpackiego - Mirosław Karapyta, Dyrektor Kancelarii Zarządu Województwa Podkarpackiego - Wiesław Rygiel, Dyrektor Biura Zarządu Wojewódzkiego PSL w Rzeszowie i Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Dębicy - Bogusław Płodzień.

Dyskusja w czasie Zjazdu dotyczyła zasad działania struktur PSL w powiecie mieleckim, z uwzględnieniem wiodącej roli tutejszych działaczy. Podkreślano długoletnie tradycje ruchu Ludowego, a także potrzebę kontynuowania i przekazywania idei z nim związanych. Poseł Jan Bury podziękował kandydatom w poprzednich wyborach samorządowych i parlamentarnych za zaangażowanie w kampanię i wyraził nadzieję na pełną mobilizację struktur powiatowych PSL w Mielcu w perspektywie najbliższych lat i przyszłych wyborów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........