Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

21 Rajd Rzeszowski z mieleckimi załogami

W najbliższym czasie na tereny Podkarpacia wjeżdżają najlepsi kierowcy Europy Centralnej i Polski biorąc udział w 8 Rundzie Pucharu FIA Strefy Europy Centralnej, 4 Rundzie Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, 5i 6 Rundzie DMACK Tyres – Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Słowacji oraz 5 Rundzie Pucharu Polski.Automobilklub Mielecki będzie reprezentował Grzegorz Dul wraz z pilotem Pawłem Dragonem z Automobilklubu Sądeckiego na swoim Mitsubishi Lancerem.
Dul wystartuje w 21 Rajdzie Rzeszowskim i będzie zbierał punkty do 8 Rundy Pucharu FIA Strefy Europy Centralnej oraz 4 Rundy Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.         
     Druga załoga mieszana Krystian Czenczek z Automobilklubu Rzeszowskiego i Ryszard Chlebowski jako pilot z Automobilklubu Mieleckiego, którzy pojadą w 5 Rundzie Pucharu Polski samochodem Peugeot 206 XS.
Prezentacja zawodników 21 Rajdu Rzeszowskiego odbędzie się w Galerii Nowy Świat przy ulicy Krakowskiej w czwartek 9 sierpnia o godzinie 18.00.

Najliczniejszą grupą to dwunastoosobowa grupa sędziowska Automobilklubu Mieleckiego, którzy będą sędziować odcinek piątkowy Żarnowa OS 2 i 5 o długości 13,54 km. Natomiast w sobotę odcinek Pstrągowa OS 9 i 12 o długości 11,57 km.
Wszystkim startującym załogom życzymy dojechania do mety z jak najlepszym wynikiem końcowym a sędziom dobrych i trafnych decyzji. Serdecznie zapraszamy sympatyków i miłośników sportów samochodowych na odcinkach 21 Rajdu Rzeszowskiego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........