Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

„Mobilny Punkt Informacyjny"

W ramach akcji „Mobilny Punkt Informacyjny" konsultanci z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu, odwiedzą gminę Mielec.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców na indywidualne konsultacje nt. pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich (osoby prywatne, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i samorząd).


Z pomocy ekspertów będzie można skorzystać 24 sierpnia (piątek) w godzinach od 9.00 do 11.00 w Urzędzie Gminy w Mielcu, ul. Jadernych 7.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom gminy, dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

I:
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Tarnobrzegu informuje o wspólnym dyżurze konsultacyjno-informacyjnym Regionalnego Ośrodka EFS w Tarnobrzeg, Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich oraz Punktu Konsultacyjnego KSU, mającego się odbyć w Mielcu w dniu 24.08.2012 r.

W ramach dyżuru konsultanci będą udzielali bezpłatnych informacji nt możliwości stworzenia projektów i i możliwości ich dofinansowania w ramach środków funduszy europejskich. Będzie można uzyskać również informacje dotyczące możliwości uzyskania dotacji z Europejskiego Funduszu Społecznego na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz możliwości rozwoju dla istniejących już firm ze środków Unii Europejskiej.

Dyżur odbędzie w dniu 24 sierpnia br. w godzinach 9-12 w siedzibie MARR S.A na ul. Chopina 18 pokój nr 4 na parterze.

Szczegóły tego wydarzenia znajdują się w załączniku.

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Tarnobrzegu
przy Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego
ul. M. Dąbrowskiej 15, 39-400 Tarnobrzeg
tel. 15 823 55 28
www.tarnobrzeg.roEFS.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........