Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Time Of Tales odwołuje koncert (Zmiany w programie Dni Mielca)

Z powodu hospitalizacji klawiszowca z zespołu, występ Time Of Tales odwołuje swoje najbliższe występy, w Rzeszowie oraz Mielcu. 
Chłopaki mieli w Mielcu zagrać koncert 25 sierpnia w sobotę  na Dni Mielca.

Zespół Time of Tales powstał jesienią 2009 roku. 
Gra muzykę niezwykle melodyjną, dynamiczną, energetyzującą i mocno metalową, z gatunku określanego jako power/folk metal.
Obecnie zespół koncertuje i pracuje nad nagraniem materiału na pierwszy długogrający album oraz poszukuje partnerów do współpracy w promowaniu zespołu.
 
W miejsce mieleckiego zespołu wskoczy krośnieński "CIRYAM" To grupa zdolnych „młodych wilków” z Krosna , muzycznie poruszających się w tematyce nowoczesnego progresywnego pop-rocka i gotyk metalu. Zespół działa od 1999 roku, ma na swoim koncie trzy oficjalne krążki , setkę koncertów na dużych i małych scenach; (Metalmania, Hunter Fest, support Type o Negative) i masę doświadczeń. Fenomenalny kompromis pomiędzy progresywnym rockiem a gothic metalem!
To zespół prężny i zdecydowany, wie czego chce. Obecnie promuje trzeci album zatytułowany; „Człowiek Motyl”. Muzyka Ciryam jest oryginalna, ma wyrobiony własny charakter.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........