Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Odbył się ostatni z trzech festynów plenerowych

Festyn plenerowy na osiedlu Kopernika, organizowany wspólnie z Urzędem Miasta i Samorządową Radą Osiedla Kopernika. Był to ostatni z trzech festynów, jakie na trzech mieleckich osiedlach zorganizowało Spółdzielczy Dom Kultury. Na plac zabaw, za "odekiem" pomimo niezbyt ładnej pogody, przybyło wiele dzieci z rodzicami czy dziadkami.
Na festynie dzieci bawiły się w rytmie przebojów pop, chętnie brały udział w licznych konkursach, zabawach, chętnie rywalizowały ze sobą. Podobnie jak na pozostałych festynach, w „kolorowym miasteczku dla najmłodszych” maluchy bawiły się z rodzicami, ale również z harcerkami Magdą i Moniką z IX Drużyny Harcerzy Starszych.
Dzieci chętnie układały puzzle, budowały domy z klocków, grały w kręgle, czy malowały. Harcerki doskonale animowały im czas.
Obok konkursu plastycznego, podczas którego dzieci kolorową kredą malowały wspomnienia z tegorocznych wakacji, były slalomy zręcznościowe, zabawy z wykorzystaniem piłek, kół hula-hop, chust animacyjnych. Dzieci w różnym wieku bardzo chętnie startowały we wszystkich przygotowanych na ten dzień zabawach. Były konkurencje, które ze względu na dużą ilość chętnych były powtarzane wielokrotnie.

Za sfinansowanie zakupu wszystkich nagród rzeczowy w postaci słodyczy i drobnych przyborów szkolnych SDK serdecznie dziękuje Samorządowym Radom Osiedli: Lotników, Szafera i Kopernika oraz Panu wice-prezydentowi Bogdanowi Bieńkowi.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........