Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Sprawca kradzieży portfela z plebanii zatrzymany

Na ul. Ducha Św. kilkanaście minut po kradzieży mieleccy policjanci zatrzymali 50-letniego sprawcę kradzieży portfela z terenu plebanii na ul. Pisarka w Mielcu.

Zgłoszenie do dyżurnego wpłynęło ok. godz. 8.20. Zgłaszająca kobieta podała, że sprawca kradzieży oddalił się w kierunku ul. Ducha Św. Patrol policyjny w rejonie sklepu zauważył odpowiadającego rysopisowi mężczyznę. Jak się okazało był to 50-letni bezdomny, dobrze znany mieleckim funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych kradzieży. Policjanci ustalili, iż mężczyzna przebywający na plebanii wykorzystał moment nieuwagi znajdujących się tam osób i z pomieszczenia socjalnego ukradł portfel pracującej na plebanii kobiety, w którym było około 70 zł. Po wyjęciu pieniędzy portfel ukrył w śmietniku przy ul. Pisarka. Przy zatrzymanym odnaleziono 40 zł.
      Sprawa zostanie skierowana do mieleckiego sadu. Za kradzież Kodeks Wykroczeń przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Czynności prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

fot: Policja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........