Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia kontakt

Włamywacz i paser zatrzymany.

Wczoraj, 54-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego usłyszał zarzut włamania do niezamieszkanego domu w Maliniu. Sprawcę włamania i jego 62-letniego wspólnika, który odpowie za paserstwo, policjanci zatrzymali w poniedziałek. Obaj przyznali się do winy. 

W niedzielę, mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego zgłosiła o włamaniu do niezamieszkanego domu swojej krewnej w Maliniu. Łupem sprawców padły trzy baterie wodne oraz piecyk gazowy. Łączna wartość strat oszacowana została na kwotę 1800 zł.


Jak ustalili policjanci, do kradzieży doszło w piątek. Sprawca dostał się do wnętrza budynku przez okienko podpiwniczenia domu. W wyniku działań policyjnych ustalono i zatrzymano w poniedziałek dwóch sprawców tego przestępstwa. Odzyskano zdemontowane baterie, natomiast z nowego piecyka pozostał tylko palnik, resztę złodzieje sprzedali w punkcie skupu złomu.

Wczoraj, 54-latek usłyszał zarzut włamania i kradzieży. Jego 62-letni wspólnik odpowie za paserstwo. Obaj przyznali się do winy. Za te przestępstwa Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

fot: Policja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz przeczytaj regulamin

Komentarze są moderowaneRozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS.....Sprawdź szczegóły..........